Velká Slípka i etiketa "Sedlákova" jsou nejlepší obaly světa 2019

Včera 15. května jsme ve Slovanském domě/The Empire Hall v Praze převzali cenu v rámci "WorldStar Packaging Awards 2019" v kategorii "Beverages category". Řadíme se tak mezi " Worldstar Winners 2019". 

"Velká Slípka je ochranná známka pro špičková vína vyráběná skupinou 54 vinařů z Velkých Bílovic. Materiál ze 100% bavlny je dobře kombinován s ražbou a ražbou za tepla. Slípka je plasticky zvýrazněna zlatými a průhlednými fóliemi. Podrobný vzor pochází z místních folklórních motivů. Symbol Slípky pochází z vtipné přezdívky používané v místní vesnici po mnoho generací. Svaz vinařů Velkých Bílovic se hrdě rozhodl přijmout symbol Slípky a dát ho na etiketu vína. Projekt je příkladem úspěšné regionální spolupráce." Zdroj: www.worldstar.org

Ocenění "světový obal 2019" v kategorii Nápoje získala také další vinná etiketa z Velkých Bílovic, a to jedinečná černá etiketa se zlatými prvky Rodinného vinařství Sedlák. Nominaci do globální soutěže o nejlepší obaly světa získaly obě etikety díky vítězství v národní soutěži Obal roku 2018. Mezinárodní soutěž každoročně organizuje světová organizace World Packaging Organisation, jenž se zasazuje o neustálý pokrok v oblasti designu a technologie obalů. Obě etikety byly vytvořeny břeclavskou společností ETIFLEX, s.r.o.  

Velká gratulace tak patří celému týmu tiskárny Etiflex (zejména majitelům a manželům Hotařovým). Poděkování samozřejmě putuje i Lukáši Průdkovi, který se postaral o design etiket. Velké díky náleží i předsedovi "Slípky" Milanu Sedlákovi, předsedovi spolku Velkobílovičtí vinaři Ing. Františku Zapletalovi a v neposlední řadě všem vinařům za dlouholetou obětavost a vzájemné porozumění při tvorbě našeho příběhu Velké Slípky.

Slipka Obal10
Slipka Obal13
Slipka Obal14
Slipka Obal4
Slipka Obal5
Slipka Obal9
Slipka Obal7
Sedlak Wop2019
Slipka Obal1

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní 97, 691 02 Velké Bílovice
info@velkebilovice.com
www.velkebilovice.com

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz 

IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473