fbpx

Slípka Tour 2022 ... letos pod křídly šéfkuchařů. Vstupenky v prodeji!

Velkobílovická slípka si už čechrá pírka a na pomoc si pozvala masterchefy Kalinu, Raditsche a Fichtnera

Láká vás procházka mezi sklepy v naší největší vinařské obci, neomezená konzumace výhradně suchých vín a delikatesy od trojice elitních šéfkuchařů? Tak si v kalendáři rezervujte sobotu 27. srpna na SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY ŠÉFKUCHAŘŮ 2022.

Letní putování po vinařstvích ve Velkých Bílovicích bude letos vonět a chutnat nejen vínem, ale i pečlivě vybraným menu od tria porotců z prvních ročníků oblíbeného televizního pořadu Masterchef Česko. Trojice masterchefů – Miroslav Kalina, Marek Raditsch a Marek Fichtner – přijede se svými týmy a poutníkům za vínem uvaří a naservírují dvě jídla spárovaná se zdejšími víny. Podávat je budou přímo mezi sklepy na 4 místech ve speciálních food stanech. A jen tam vám taky nalejí zcela jedinečná cuvée Velká červená a bílá Slípka. Ta jsou výhradně z hroznů z místních tratí, voní a chutnají po pevně daných bílých a modrých odrůdách.

On-line předprodej vstupenek spustíme dnes v pondělí 16. 5. 2022 od 15:00 h! Neváhejte, vstupenek je pouze omezené množství v počtu 2400.

Svou vstupenku zakupte tady>>>

V ceně jsou poukázky na odběr vín za 1.000 Kč a další 2 kupony na luxusní jídlo. Dostanete i skleničku, kapsičku a katalog s přehlednou mapkou, abyste mezi sklepy nezabloudili

Kompletní informace a odpovědi na všechny vaše otázky k jedinečné Slípka Tour pod křídly šéfkuchařů 2022 zjistíte na tomto odkaze>>> 

 

slipka tour 2022

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní č. ev. 97, 691 02 Velké Bílovice
IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473
www.velkebilovice.com
www.velkobilovictivinari.cz

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz

Aplikace Velkobílovičtí vinaři
Webové verze aplikace

Sledujte nás na Facebooku

Stahujte BEZPLATNĚ aplikaci Velkobílovičtí vinaři.

QR googleQR apple

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

comgate