fbpx

SLÍPKA TOUR 2024

SLÍPKA TOUR POD KŘÍDLY VÍNA A FOODTRUCKŮ - 31. 8. 2024

Dopřejte si gurmánský zážitek se špičkovými food trucky a víny Velkobílovických vinařů. Stačí přijet do Velkých Bílovic na SLÍPKA TOUR 2024.
Akce spojuje oblíbené putování po vinných sklepech s jednou zastávkou na párování nejenom skvělých cuvée a jídel. Snoubení umocní perfektní servis v příjemném food parku Křástelka. 

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SPUŠTĚN


Co vás na SLÍPKA TOUR 2024 čeká a nemine?

  1. Vstupenky jsou k zakoupení od 6. dubna 2024 pouze v předprodeji a jen on-line, a to i v den konání akce. Ani přímo na akci se fyzicky nikde prodávat NEBUDOU!

  2. Vstupenku nejde vrátit, ale je přenosná. Bez ní vám nenalejí v otevřených sklepech a dostanete se do food parku Křástelka.

  3. V den akce u vybraného vinaře elektronickou vstupenku předložíte vytisknutou nebo v mobilu a dostanete vše, co potřebujete k příjemnému putování po sklepech a návštěvy food parku Křástelka, kde si můžete zakoupit různorodá jídla nabízená od vyhlášených food trucků. V ceně vstupenky je neomezená konzumace vín, čtyři kupóny za 100 Kč na nákup jídla a kupony za 600 Kč na odběr vín. Plus sklenička, nosička, katalog s mapou, propiska a také soutěž o kolekci vín velkobílovických vinařů.

  4. Jídlo se bude prodávat od 13.hodin do 19.hodin. Počítejte s tím, že hlad bude mít ve stejnou chvíli jako vy víc lidí a můžete na jídlo pár minut čekat. Chcete přece dokonalé jídlo ve správné teplotě a ukázkový servis? Myslete na to, až budete netrpělivě podupávat. Proto přijďte raději s nalitou skleničkou.

  5. Během příprav a konzumace jídel Vám bude hrát a moderovat DJ PEPE a s ním od 20.hodin si užijete ve food parku Křástelka after party.

  6. Kupony na víno můžete utratit u libovolného vinaře hned v sobotu, kdy se akce koná, nebo v neděli 1. září 2024 od 9 do 12 hodin.

  7. Kromě nafasované mapky vám orientaci mezi sklepy usnadní naše apka, kterou si bezplatně stáhněte. Nejdříve to půjde asi 2 dny před akcí.

  8. Kyvadlová doprava tentokráte jezdit bude! A to mezi sklepními tratěmi Púrynky a Belegrady.

  9. Včas se poohlédněte po ubytování, protože nejbližší penziony a hotely jsou vybukované coby dup.

  10. Více info najdete v otázkách a odpovědích.

Buďte v obraze a sledujte nás na Facebooku a Instagramu.

Předprodej vstupenek

Otázky a odpovědi Slípka Tour 2024

Čím je SLÍPKA TOUR letos jiná?

Ve snoubení špičkových vín, kde vinaři představí všechna vína bez omezení a delikátních pokrmů od známých food trucků. V praxi to znamená neomezenou konzumaci vín plus velká různorodost jídel a to včetně vegetariánského či bezlepkového.

Kdy, kde a jak si můžu koupit vstupenky?

Jen v předprodeji a výhradně online od 6.dubna 2024. Vstupenku si kupte u kteréhokoliv vinaře, třeba u svého oblíbeného. Pokud už u něj vstupenky nebudou, nevadí, zakupte si ji u jiného vinaře a pak si k tomu „svému“ zajděte. Se vstupenkou se samozřejmě dostanete do všech otevřených vinařství, kteří jsou členové spolku VV.

Co všechno je ve vstupném?

Neomezená konzumace ve všech otevřených sklepech, 4 kupony na jídlo v celkové hodnotě 400 Kč, 3 kupony na víno v celkové hodnotě 600 Kč, sklenička s logem, nosička, katalog s mapou, propiska, hrací list a kyvadlová doprava mezi sklepními tratěmi Púrynky a Belegrady.

Kdy a kde si vstupenku aktivuji?

Až v den akce – 31. 8. 2024 od 11:30 hodin – přímo u vinaře, kterého jste si při koupi vstupenky vybrali. Dejte pozor, abyste se dostavili ke správnému vinaři. Ve Velkých Bílovicích totiž není Osička jako Osička, Zapletal jako Zapletal ;-) Záleží nejen na příjmení, ale i na jménu!

Musím si vstupenku vytisknout?

Nemusíte, stačí ji předložit v mobilním telefonu nebo v jiném zařízení. Ale pokud preferujete papírovou formu, vinař ji bez problémů oskenuje. Současně s tím dostanete vstupenku s kupony, katalog s mapou, skleničku s nosičkou, propisku a hrací list.

V jakém formátu vstupenku dostanu?

V PDF. Pokud si jich objednáte dvě a více, přijdou vám všechny pěkně pohromadě v 1 PDF souboru. Pokud chcete vstupenky rozdělit mezi členy vaší skupiny, použijte online PDF program, nebo si soubor otevřete v mobilním zařízení a udělejte screenshot na displeji. Pak můžete vstupenky rozeslat jejich majitelům. Není důležité, na koho je vstupenka vystavena, záleží jen na unikátním QR kódu.

Co dál po předložení vstupenky a nafasování výbavy k putování?

Jakmile si v daném vinařství aktivujete, ochutnáte první vzorky a vydáte se za dalšími víny. Mrknete do aplikace Velkobílovičtí vinaři, která bude aktualizovaná nejpozději 2 dny před akcí, nebo do mapy, kterou jste dostali. Vyberete si vinařství, které je nejblíž, nebo do kterého chcete jít a zvolíte nejkratší cestu.

Kdy si můžu zajít na jídlo do food parku Křástelka?

Svá jídla vydávají ve food trucích od 13.hodin – 19.hodin. Vše se odehrává ve food parku Křástelka v areálu Křástelka. Nenutíme Vás co budete jíst, ale je jen na Vás co ochutnáte a kolik. Čekají Vás jídla z různých zemí včetně sladkých dezertů.

Co mám dělat, když se na poslední chvíli nemůžu akce zúčastnit?

Nic se neděje. Peníze vám sice nevrátíme, ale vstupenku můžete někomu věnovat. Jen tak, nebo jako dárek :-) Bude sice na vaše jméno, ale pro nás je důležitý pouze unikátní QR kód.

Můžu si koupit jen vstupenku bez kuponů na odběr vína a nákup jídla?

Ne, máme jen jeden typ vstupenek, který zahrnuje veškerý vinný a gastronomický komfort tak, abyste si akci co nejvíc a v top kvalitě užili.

Co když si nechci koupit víno. Vrátí mi vinař peníze za kupony na jeho odběr?

Ne! V ceně vstupenky jsou 3 kupony po 200 Kč na nákup vína u libovolného vinaře. Záleží jen na vás, jaké si vyberete a kolik lahví za ně pořídíte. Kupony na víno jsou výhradně na nákup vína v den akce, nebo druhý den, v neděli 1. 9.2024 od 9 do 12 hodin. Uplatnit je můžete jen v těch vinařstvích, která jsou otevřena v rámci akce a jsou uvedená v katalogu. Pozor, jestliže cena vína nedosáhla hodnoty kuponu, zůstane rozdíl vinaři. Naopak – rozdíl můžete doplatit. Koupíte-li tedy 1 láhev za 180 Kč, vinař vám 20 korun nevrátí. Když si koupíte láhev za 210 Kč, tak mu 10 Kč doplatíte. Vybírat můžete opět z celého sortimentu vinaře.

Přijede nás víc, nabízíte skupinovou slevu?

Ne, protože chceme nabízet nejlepší možnou úroveň všech služeb.

Budeme mít s sebou řidiče. Musí něco platit, když nebude pít?

Pochvala za skupinovou účast! Ve více lidech všechno lépe chutná než o samotě. Ti, kdo nemůžou pít, se můžou zúčastnit bez placení, ale bez všech výhod, kterou nabízí zakoupená vstupenka.

Kde se máme ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

Kdy mám na akci přijet?

Aspoň 1 hodinu před oficiálním začátkem akce. I z domu raději vyjeďte dřív, nikdy nevíte, co se může cestou stát. Určitě je fajn se předem ubytovat. A než vyrazíte, zkontrolujte si, jestli máte vstupenky – v mobilu, nebo vytištěné.

Bude kulturní program a další občerstvení?

Bez toho by to u nás nešlo! Ve food parku Křástelka bude od 20:00 do 23.00 hodin after party s DJ PEPE.

Akce skončí úderem 20. hodiny?

V zásadě ano. Ale pak bude after party ve food parku Křástelka s DJ PEPE. Někdo zavře hned ve 20 hodin, jiný později. Dokud budou hosté mít zájem o víno, tak je vinař ze sklepa téměř určitě nevyžene, pokud se budou chovat slušně ;-)

Pozvěte i své přátele a známé, moc se na vás těšíme.

 

Kde se ubytovat?

Ubytování si zarezervujte co nejdřív ideálně ve Velkých Bílovicích. TADY NAJDETE PŘEHLED PENZION, HOTELŮ A VINAŘSTVÍ a dalších ubytovacích kapacit ve Velkých Bílovicích. Když už bude všechno obsazené, zkuste to v okolních obcích (Moravský Žižkov, Podivín, Rakvice, Vrbice, Břeclav, Velké Pavlovice, Vrbice...). Ideálně do 15 km, kam vás po akci za přijatelnou cenu doveze taxík.

Sledujte náš Facebook i Instagram pro aktuální info

Buďte v obraze a sledujte nás na Facebooku i Instagramu.

 

 

Velkobílovičtí vinaři, spolek
Hlavní č. ev. 97, 691 02 Velké Bílovice
IČ: 22682473
DIČ: CZ22682473
www.velkebilovice.com
www.velkobilovictivinari.cz

Komunikace s médii
info@velkobilovictivinari.cz

Aplikace Velkobílovičtí vinaři
Webové verze aplikace

Sledujte nás na Facebooku

Stahujte BEZPLATNĚ aplikaci Velkobílovičtí vinaři.

QR googleQR apple

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

comgate